Kampanyalarimizdan ve bizden haberdar olmak ister misiniz ?

 

-Ürünleriniz ortopedik mi?

Tüm ürünlerimiz çocuk ayak anatomisine uygun kalıplarla, içi-dışı 1 sınıf hakiki dana derisi kullanılarak %100 el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yaklaşık 3 yaşa kadar çocuklarda ayak ark kavisi oluşmadığı için uzmanlar bu bölgede ped kullanmanın gerekli olmadığını savunmaktadır. Biz de 19-25 numaralarda (yaklaşık 3 yaş ayak numarası) ayak topuk bölgesine yumuşak ped ilavesi ile ürünlerimizi hazırlamaktayız. 26-30 numaralarda ortopedik ped standart olarak bulunmaktadır. Özel talep üzerine ayak ark  kavis bölgesine yumuşak ortopedik ped  ilavesi ile 19-25 numaralarda üretim yapmaktayız. Bebbini tabanları esnek, hafif ve kaymaz özellikte olup içe basmayı engelleyici öne doğru kavisli Thomas ökçeye sahiptir. Tüm modellerimizde bilek kısmına kadar ayağı sıkıca kavrayan ve içe dışa basmayı önlemeye yardımcı hafif sert fort kullanılmaktadır.Youtube’daki videomuzdan ürünlerimizin özelliklerini daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=C5qFJ_OnZOA

-Denemeden sipariş vermek istemiyorum. Ürünlerinizi deneyebileceğimiz bir mağaza var mı?

Bebbini olarak kendi mağazamız bulunmuyor. Farklı lokasyonlarda satış noktalarımız mevcuttur. Fakat her satış noktasında tüm ürünlerimiz bulunmadığı için beğendiğiniz her modeli satış noktalarımızda bulamayabilirsiniz. Bebbini olarak işimiz internet üzerinden çocuk ayakkabısı satışı ve bu konuda uzman bir satış ekibine sahibiz. Talep ve sorularınızı bize info@bebbini.com ya da whatsapp hattından iletmeniz durumunda size en kısa zamanda detaylı ve aydınlatıcı cevaplarla bilgilendirme yapılacaktır.

-Ürünleriniz hakiki deri mi?

Evet, tüm modellerimizde 1.sınıf hakiki dana derisi kullanmaktayız. Ucuz ve düşük kalitede deri veya domuz derisi kesinlikle kullanmıyoruz. Deri üretiminde kullanılan kimyasal maddeler kontrol edilerek deri tedarikçilerimizden düzenli rapor almaktayız.

-Ayak ölçüsünden nasıl emin olabilirim?

Çocuğunuzun ayağını topuktan parmak ucuna kadar ölçerek, her ürün detay sayfasında yer alan ayak ölçü tablosundan ayak numarasını bulabilirsiniz. Ölçü tablomuz, ayakkabı iç ölçüsünü göstermektedir. 19-25 numara grubu için tabloda almış olduğunuz ölçüye denk gelen numaranın 1 numara büyüğünü sipariş vermenizi öneriyoruz. Spor ayakkabılarımızın kalıbı geniştir. Ayak ölçü tablosunda denk gelen numarayı sipariş verebilirsiniz.

-Ayakkabılarınız su geçirir mi?

Ürünlerimiz suya dayanıklıdır ama her deri malzeme yoğun suya maruz kalırsa doğal yapısı gereği su geçirebilmektedir. Yağmur botu veya waterproof ürünler hariç her ayakkabı su geçirebilir. 

-Beğendiğim modelin numarası tükenmiş, temin edebilir misiniz?

Özel üretim ile 10-15 gün içinde istediğiniz modelin numarasını hazırlayabiliriz. Bizimle info@bebbini.com adresine mail göndererek veya 0536 272 54 74 whatsapp hattından mesaj ile iletişime geçebilirsiniz. 

-Koleksiyonda yer almayan farklı bir renkte ürün sipariş verebilir miyim?

Talebinize göre sitemizde beğendiğiniz herhangi bir ürünün başka bir rengini üretebiliriz. Üretim süresi 15 gündür. Özel renk üretimlerinde %10 fiyat farkı oluşmaktadır.

-Siparişim kaç günde teslim edilir?

Hafta sonu hariç saat 14:00’a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir. Kargonuz Türkiye’nin her yerine maksimum 3 gün içerisinde ulaşmaktadır.

-Sipariş verdiğim ürün büyük küçük gelirse ya da kalıp uymazsa değişim veya iade yapabilir miyim?

Değişim ve iade hakkınız bulunmaktadır. Kullanılmamış, etiketi çıkarılmamış ve faturası bulunan siparişleriniz için stokta yer alan ürünlerimizle değişim ya da iade yapabiliriz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerinin ücret iadesi standart banka prosedürleri gereği 7-10 gün arasında gerçekleşmektedir.