Kampanyalarimizdan ve bizden haberdar olmak ister misiniz ?

 

Değişim ve İade Prosedürü

Çocuk ayakkabısı seçimi oldukça önemlidir, bu önemli seçiminizde markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bebbini El Yapımı Çocuk ayakkabılarımızı beğeneceğinizden ve memnun kalacağınızdan eminiz. Buna rağmen ürünle ilgili her hangi bir memnuniyetsizliğiniz olması durumda lütfen bize (e-mail, whatsapp numarası, fabrika telefonu aracılığıyla) ulaşınız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız…

Satın almış olduğunuz ürün %100 El yapımı ve 1. Sınıf hakiki dana derisi kullanılarak üretilmiş özel bir üründür. Her biri elde tek tek üretildiğinden ayakkabı tekleri arasında minimal işçilik-dikiş farkları gözlenebilir.

- Ürün siparişi verirken sitemizde ürün sayfasında yer alan ölçü tablosunu kullanmanızı, sorularınız için ise bize bize (e-mail, whatsapp numarası, fabrika telefonu aracılığıyla) ürün siparişi vermenizi öneriyoruz. Ölçü tablosuna göre verilen siparişlerde ayak numarası konusunda her hangi bir problem yaşanması minimize edilebilmektedir.

- Ürünlerinizin değişimi için yasal süre 30 gün, iadeleriniz için yasal süre ise 15 gündür.

- Tadilatı yapılması mümkün olan, kullanım ya da üretim kaynaklı oluşabilecek hatalarda ürünün fabrikamızda tadilatı yapılarak müşteriye kargosu satıcı ödemeli olarak 5 iş günü içerisinde gönderimi yapılabilmektedir.

- Alıcı değişim ve iadelerde kendisine ait kargo gönderim bedelini karşılamakla yükümlüdür.

- Değişimler hazır stok mevcut ürünlerle yapılmaktadır. Stokta olmayan bir ürünle değişim talebi olması durumunda, oluşacak fark ücretinin Bebbini’ye ait banka hesaplarına yatırılması ardından kişiye özel üretim yapılabilmektedir.

- Yurtdışı gönderimlerde değişim ve iade kabul edilmemektedir

- Kişiye özel üretilen siparişlerde “Cayma Hakkı Kullanılmayacak Ürünler “ kapsamında değişim ve iade kabul edilmemektedir.

- Tüm değişim ve iadelerde, ürün; yeni, kullanılmamış, ambalaj ve etiketleri ile beraber faturalı olarak; Özdemir Ortopedik Çocuk Ayakkabıları San. Ve Tic. Ltd Sti. İkitelli Aykosan San Sitesi F Blok Kat:4 No:157-158-159 Başakşehir/İstanbul adresine peşin kargo ödemeli olarak gönderilmelidir.

- Değişim/iade yapmak istediğiniz ürün, bize ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılarak değişim için istenilen ürün tarafınıza satıcı ödemeli olarak kargo yapılacak ya da iade talebinizde iade bedeli tarafınıza gönderilecektir.

- Havale/eft ile yapılan ödemelerde iade bedeli havale/eft ile 3 gün içinde yapılacaktır. Online mağazamızdan kredi kartıyla yapılan siparişlerde ise ürün bedeli banka aracılığıyla kredi kartınıza 10 gün içinde iade edilecektir.

- Gönderilen değişim ürününün içine, değişiklik yapılması istenen beden ve model kodunun not olarak yazılması gerekmektedir.

DEĞİŞİM VE İADE ADRESİMİZ:
Özdemir Ortopedik Çocuk Ayakkabıları San. Ve Tic. Ltd Sti.
İkitelli Aykosan San Sitesi F Blok Kat:4 No:157-158-159 Başakşehir/İstanbul
Tel: 0212 671 17 56