Kampanyalarimizdan ve bizden haberdar olmak ister misiniz ?
Anasayfa > Ortopedik - Anatomik Çocuk Ayakkabıları

Ortopedik - Anatomik Çocuk Ayakkabıları

Sevgili bebeğiniz yürümeye başladığında artık onun için ayakkabı kullanma zamanı gelmiştir.
Kullanılacak ayakkabının çocuğunuzun ayak yapısını bozmayacak, esnek yapıda ve yürümesini destekleyici nitelikte olması önemlidir. Çocuğunuzun ilk adımlarını çocuk ayak anatomisine uygun bir ayakkabı ile atması bu yüzden büyük önem taşır. 
Kullanılacak ayakkabının çocuğununuzun ayağına uygun ölçüde olması, topuğun yukarı kısmını sıkıca sararak içe dışa basmayı engelleyici özellikte ve esnek yapıda olması anatomik çocuk ayakkabısı için aranılan özelliklerdir.
Halk arasında, çocuk ayakkabılarının içinde ark çukuru bölgesinde kullanılan yumuşak ped yapısı ortopedik bebek ayakkabısı hissi oluşturmaktadır. Oysaki ortopedik çocuk ayakkabısı kişiye özel olarak hazırlanan ve özellikle ayağında problem olan çocuklar için kullanılmaktadır. Ortalama 3 yaşa kadar çocuklarda ark çukuru oluşmadığı için, uzmanlara göre bu döneme kadar destekleyici ped yapısına ihtiyaç duyulmamaktadır.
Bebbini ürünlerinde kullanılan taban yapısı, esnekliğiyle çocuklarda hareket özgürlüğü oluşturmakta aynı zamanda kaymayı önleyici fitilli yapısı ile sağlıklı bir yürüyüş sağlamaktadır.
Bebbini, tüm modellerinde nefes alan ve dayanıklı bir doğal malzeme olan hakiki 1. Sınıf sığır/oğlak derisi kullanarak, çocuklarınız için çocuk ayak sağlığına en uygun modelleri hazırlamaktadır.
Çocuk ayak anatomisine uygun standartlardaki Bebbini ayakkabılarımızla sağlıklı yürüyüşler dileriz...
 

22.3.2016
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ?